Skip to main content

Więcej o nas

Grupy doświadczonych specjalistów z obszaru  energetyki odnawialnej oraz branży morskiej.

Nasz zespół

składa się z grupy doświadczonych specjalistów z obszaru  energetyki odnawialnej oraz branży morskiej, posiadających silne zaplecze techniczne oraz bogate doświadczenie w konstrukcjach   offshore’owej energetyki i w projektowaniu nautycznym. Nasze doświadczenie w budowie konstrukcji napędzanych siłą wiatru zainspirowało nas do pracy nad rozwiązaniami z obszaru OZE, co zaowocowało projektem rewolucyjnej turbiny VIKO WINGS – w 100% polskiego rozwiązania dla branży energetyki odnawialnej.

Nasza Misja

Nasza wizja zrównoważonej przyszłości energetycznej jest siłą napędową naszych starań nad stworzeniem maksymalnie wydajnej i wszechstronnej turbiny wiatrowej. Z naszym zespołem ambitnych i kreatywnych inżynierów stale rozwijamy nowe  rozwiązania wykorzystujące moc odnawialnej energii i promujące zrównoważoną gospodarkę zasobami środowiskowymi, z uwzględnieniem lokalnych uwarunkowań.

W VIKO WINGS jesteśmy dumni z naszego zespołu, gdzie wspólnymi siłami pracujemy nad wdrożeniem  innowacyjnych projektów i zrównoważonych rozwiązań energetycznych, które pomogą budować lepszą przyszłość dla wszystkich.


  • Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/asementina/vikowings.com-ya3c/public_html/wp-content/plugins/salient-core/includes/vc_templates/vc_row.php on line 690

Energia wiatrowa jest jednym z najprostszych sposobów na osiągnięcie naszych celów dotyczących energii odnawialnej. To czysta energia, która nie szkodzi środowisku.

David Suzukikanadyjski naukowiec i aktywista środowiskowy

Jesteś utalentowanym inżynierem lub projektantem, który chce wpłynąć pozytywnie na świat?

Dołącz do naszego zespołu!

Dołącz do zespołu VIKO WINGS i pomóż nam rewolucjonizować sposób wytwarzania zrównoważonej energii. Jako członek naszego zespołu będziesz miał możliwość pracy nad najnowocześniejszą technologią i wyjątkowymi rozwiązaniami dla branży energetycznej i nautycznej, od turbin wiatrowych po konstrukcje offshore i alternatywne napędy morskie. 

Cenimy sobie kreatywność, pracę zespołową i zaangażowanie w realizowane projekt. . Aplikuj teraz i stań się częścią naszego wyjątkowego zespołu.